2015-02-22

Love 2 mix organic bodycare

Ahoj všem! Jestli mám něco ráda, tak eshopy, které k nám přinášejí něco novýho a nepoznanýho, ve svém zboží se vyznají a nekopírují jen slepě momentální trendy. Jedním z nich je i můj oblíbený eshop hairbeauty.cz, jehož majitelka Lída je sama kosmetická maniačka a má čich na skvělé výrobky! Ono je to hrozně poznat, jestli byznys dělá někdo, pro koho je to zároveň koníčkem a v oboru je profík, než jen někdo, kdo si řekl "hele, z toho může cosi kápnout". Asi tušíte, jak to myslím...

Tímto bych vám ráda představila přírodní tělovou kosmetiku Love 2 mix organic. Výrobky neobsahují většině z nás již dobře známé fujky jako SLS, parabeny, ftaláty či minerální oleje. Mají moc pěkná balení, lahodné ovocné vůně a navíc jsou na poměry "organic" kosmetiky k dostání za fajn ceny okolo stovky za kus.


Body scrub třešeň/meruňka

Jako první jsem si k recenzi vybrala tělový peeling, protože jsem zrovna měla pocit, že bych se potřebovala tak trošku obrousit. Ne kecám, v té chvíli mě zcela pohltila představa koktejlu vůně z třešně a meruňky. V každém případě vůně je jiná, než bych čekala, ale nečekané to není! Je to přírodní kosmetika, proto z ní logicky necítím silnou chemickou parfemaci, to je ale překápko, že, Dášo? Na silný chemický jsem ujetá, zvláště na ty ovocný. Akorát se mi spousta z nich po chvilce omrzí a ke konci balení často až obtěžuje. To se mi u tohoto peelingu vážně nestane. Jemná a nevtíravá ovocná vůně bude pro mě jistě příjemným zážitkem od začátku do konce. Jelikož mi byl dost sympatickej, řekla jsem si, proč ho nepoužít i na obličej, to je přeci taky tělo, ne? Určitě to nemůže být horší než třeba takovej chemií nabitej (ale skvělej) St.Yves. Nutno podotknout, že mám hrubší pleť, které obrušování v rozumné míře svědčí a nemám na podobné procedury žádné přecitlivělé reakce. Zrníčka jsou hrubší, ale zamíchaná v jemném krému a s pomocí lehounkých krouživých pohybů za doprovodu krásné vůně po sobě zanechá na dotek jemnou, měkkou pleť bez pocitu napjatosti. Na tělo je samozřejmě také moc fajn, ale to asi ani psát nemusím :-)

Koupíte ho v balení 200ml za 129 Kč TADY.


Tělový gel hruška/meruňka

Druhý produkt mě také nalákal vůní. V úhledné kulaté krabičce se skrývá pod bezpečnostním víčkem vůňavý průhledný gel. Ta konzistence mě fakt zaujala, bylo to něco, co ještě neznám, takže zde byla volba jasná. Vůně je taktéž velmi jemná, příjemná a bez náznaků uměliny. Ucítíte v ní obě zmiňované ingredience, jen nečekejte tu variantu, jakou máme zažitou, ale představte si spíše přičichnutí ke skleničce smoothie. Gel má na zimu jednu poměrně nepříjemnou vlastnost na zimu - chladí. To jsem nějak nedomyslela, že to úplně žádnoucí není. Příště raději zkusím toto tělové máslo za skvělou cenu. A tohle balení bude úplně skvělé v létě, gel rychle schne, zanechá jen hebkou, nemastnou pokožku a příjemnou dlouhotrvající vůni (což pro mě je v praxi od jedné sprchy k druhé, více snad ani není potřeba :-)

Koupíte ho za 139 Kč TADY


Osobně si myslím, že značka Love 2 mix organic rozhodně stojí za povšimnutí. Vzhledem k pěknému balení a ceně bych se nebála ji pořídit i jako dárek pro mamku, sestru, kamarádku...
Znáte tuto značku? Máte něco vyzkoušeno? Já určitě doporučuji a moc děkuji Lídě za poskytnutí kosmetiky k recenzi.

3 comments:

  1. Vypadá to velice lákavě (ten gel musí být fakt úžasný na léto!), e-shop znám, ale ještě jsem tam nic nenakupovala - jdu se tedy kochat :-)
    Stars by Lucy

    ReplyDelete

Related Posts with Thumbnails