2010-07-29

OPI Apricotcha cheatingHi!
I like this polish very much. It is a pale apricot-peach with hint of pink - sometimes the color seems almost salmon like. This is two coats (I could use three but I was planning to add top coat so I didn't want to have too much coats on my nails....)
And this is from some older OPI collection, it has the thin brush :-) The application and consistency of this is I would say average - neither perfect, nor too bad.


Zdravím!
Tady máte jeden z mých velmi oblíbených barviček. Je to taková světlunce meruňková s trochou růžové - řekla bych, že je trošku do lososova. Na fotce vidíte dvě vrstvy (normálně bych dala tři, ale měla jsem v plánu ještě přidat topcoat, tak jsem to tak nechala)
Jo a je to lak z nějaké starší OPI kolekce, má tenkej štěteček... Aplikace a konzistence je tak průměr, žádná hrůza ani hitparáda.

...And I love creating new combinations with various top coats! I added pink-golden flaky glitter polish - Golden Rose Scale effect in 07. In natural daylight and sunlight..

....A zbožňuju vymejšlení nových kombinací přidáváním různých topcoats. Toto je šupinkatý Scale effect od Golden Rose, zlatorůžový odstín s číslem 07. Na denním světle a pak i na sluníčku.


9 comments:

 1. Blani, já vim, ty ho máš ve wishlistu :-) kdybych se ho někdy zbavovala, stopro letí k tobě :)

  ReplyDelete
 2. To je moc hezka barva, libi se mi i Tvuj tvar nehtu...

  ReplyDelete
 3. och.. ten opi lak vypadá úžasně :) kolik stojí?

  ReplyDelete
 4. Great combination! The Golden Rose is so gorgeous, I want it!

  Thank you for entering my giveaway! Good luck =)

  ReplyDelete
 5. Jsi ty Brňanky, kolem 40, měla pochválit... :-)

  Také jsem z Brna, tedy v tuto chvíli.

  Ivo

  ReplyDelete
 6. Teres: bohužel tento je ze starší OPI kolekce takže je už trošku dražší - stojí kolem 10 dolarů, pošta nevím....ale podle mě se v poslední době vyrojilo spoustu hezkých meruňkových laků jako třeba china glaze peachy keen, essie tart deco...podobná by mohla být i essie van'd go, kterou mám teď nově, tak vyfotím srovnání :-)
  'chelle: thank you :-)
  Ivo: no nevím, trošku bych se i styděla jen takto paní oslovit, ale mít u sebe foťák, asi bych to i riskla...

  ReplyDelete
 7. Mimochodem teď jsem si akorát všimla, že kamarádka Lucka má teď obří super giveaway, kde je i mimo spousty jiných moc hezká barvička Chg Peachy keen. Mrkni na lucysstash.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. This is really interestіng, You агe a very ѕkіlled blοgger.

  I hаѵe joіned yоuг
  rѕs fеed and look fоrward to seeking morе of your
  great post. Also, I've shared your site in my social networks!

  my blog post Http://meatandmoremeat.Com
  Feel free to visit my blog post :: new paleo diet

  ReplyDelete

Related Posts with Thumbnails