2010-09-02

Sleek palette in Storm review & swatches

Hi!
Today I want to show you a few pics of my new amazingly multi-use palette. It contains 12 shades and it can be used in many ways - for neutral "no makeup" eyes, summer golden-brownish eyes, smokey bronze eyes and also for more dramatic night looks. So even if you have only this palette (but honestly I doubt there's someone like this :-) you can create sooo many different looks with it.


Ahoj!
Dnes tu mám pro vás obrázky mé nové a úžasně multifunkční paletky Sleek. Je v ní 12 odstínů a můžete z ní vytvořit neuvěřitelné množství líčení - od nahých, letně zlato-bronzových, po různé druhy kouřových očí a samozřejmě i výrazné líčení na party. Takže i kdybyste vlastnili pouze tuto paletku (ale jako fakt pochybuju, že by tu někdo takovej byl) - můžete z ní vytvořit líčení takřka na každou příležitost. A to je naprosto super!

1-neutral golden-beige for everyday use. Similar to MAC Gold mode pigment.
2-Warm, golden white pefrect fot highlight.
3-Light brown with warm undertone, matte. Great for contouring brows.
4-Shiny gold.
5-Peach-pink. Reminds me of MAC Apricot pink pigment and a bit of Jardin aires.
6-Very shiny pink/ligh plum color. Way better version of my favourite NYX penny pearl pigment.
7-Chocolate brown. Like MAC Chocolate brown pigment.
8-Super shiny gunmetal color.
9-Deep forest green.
10-Awesome glitter-like deep midnight blue.
11-Medium-dark cold toned brown, matte. Also good for eyebrows (I use mixture of both matte shades).
12-Matte carbon black.

And now a few looks with this palette :-) At first two dramatic looks for fall night out

A teď pár obrázků jaký se daj vytvořit líčení touto paletkou :) Prvně dvě taková podzimní večerní líčení...And of course you can do with it lots and lots neutral golden/beige/brown looks but I didn't wanna bore you to death and anyway I plan to do neutral back to school look with another super cheap palette. There's just a quick photo of my neutral to-go look :)

A samozřejmě s ní můžete dělat milion líčení do hněda/béžova/zlata, ale to jsou moje oblíbený a nechcu vás s něma unudit k smrti, navíc plánuju toto líčení taky s mojí další novou super levnou paletkou. Takže tady jen tak pro pořádek jedna rychlá s neutrálním líčením. Jo a pardon za vlasy, u moře dostaly zabrat, ale dnes už to jdu napravit!


If you're interested more about this palette you can buy it here:
sleekmakeup.com

7 comments:

 1. Barvičky z horní řady mi jsou docela sympatické:)

  ReplyDelete
 2. Paletka je naprosto úžasná! :) Ty dolní barvy jsou přesně pro mě. Můžu s ezeptat, kde jí seženu? :) díky

  ReplyDelete
 3. Tess: seženeš ji na sleekmakeup.com pošta je 6 liber myslím :-)

  Blani díky :-)

  ReplyDelete
 4. Jůů, Dáši, tobě to sluší! Říkala jsem si před časem, zda striktně setrváváš v anonymitě anebo zda jsi se už někdy na blogu ukázala. Ukázala a dobře jsi udělala. Jsi kočka!
  A s tou paletkou jsi mi zamotala hlavu, přišla mi nezajímavá a trochu nudná, ale nikde jsem neviděla žádný pořádný líčení s ní vytvořený. Heh, tak teď nevím... chtěla jsem další v pořadí Acid paletku a pak asi Sunset, ale ještě to musím přehodnotit, tahle totiž vypadá naprosto skvěle!
  Verunka

  ReplyDelete

Related Posts with Thumbnails