2011-07-30

Catrice Papagena: Welcome to the jungle

Tuto kolekci jsem dost ignorovala, už jen proto, že většinou všichni mluvili jen o katastrofálních zlatých nugetách a želé rtěnkách a já jsem ani nevěděla, jak moc super lak tam maj...až teďka na mě čekal poslední ve stojánku, když jsem si (naivka!!) šla pro něco z padesátkové kolekce Essence a přivítal mě jen vymetenej regál a zbytky testrů :)
Proč mi to nikdo neřekl, že je to tak hezkej lak? Moje momentální poslednost zlato-zeleno-hnědýma shimmerama díky Arii z PLL mi řekla, tento okamžitě ber a nelituju! Skvěle se nanáší /štěteček se snad trošku opičí po OPI?/ a suprově se s ním pracuje, takovou barvičku ještě nemám a líbí se mi i samotná lahvička...takže jsem neváhala!

I was not especially interested in Catrice Papagena collection - everyone was talking about that awful highlighter and jelly lipsicks. And no one told me that there's a cute nail polish shade like this! I love it, I'm currently obsessed with colours like this thanks to Aria from PLL :-)
Application is smooth and easy, this is my first Catrice nail polish and this was such a nice surprise! The brush seems to me almost like OPI.

12 comments:

 1. jej! to se mi líbí. a ta pani se mi taky líbí, na pll nekoukám ale obrázek týhle mám někde uloženej kvůli tomu obočí. a navíc na tom mym uloženym obrázku má na nehtech něco co vypadá jak chg ingrid a mělo to na mě stejnej efekt jako tenhle na tebe. i když teď na to koukám a tyjooo, tohle se mi taky hodně líbí... jéé já ho asi chci. co mi to děláš?

  ReplyDelete
 2. Arii ta barva sekla a tobě sluší taky :-) Je to dost originální odstín mezi všema těma bordó, červenýma a růžovýma :-)

  ReplyDelete
 3. Jééé miluju Pretty Little liars, takže tenhle lak se mi moc líbí. Taková super barva a já si jí nevšimla? A máš pravdu. Těšila jsem se na tvářenky, zlatý bronzer a rtěnky a vznikly z toho ošklivé ,,flekydělající" tvářenky, něpraktický přezlacený koule a gelový rtěnky s nulovou pigmentací. :( Takže jsem vůbec nic nekoupila. Za to nová kolekce od Essence mě teď dost potěšila, tak snad u Vás doplní zásoby, protože tahle kolekce stojí za vyzkoušení:)!

  ReplyDelete
 4. Farba presne vystihuje názov kolekcie... :D Farba je fajn, aj keď ja som zástancom iných farieb, ale páči sa mi :))

  little-big-girl.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Opravdu nádherná barva :),měla jsem ho v ruce,ale vrátila,proč jsem to jen udělala :D

  ReplyDelete
 6. má vážne krásnu farbu :))

  ReplyDelete
 7. myslím, že taková barva by mi neslušela. No tak tu kolekci jsem taky prošvihla, věděla jsem o ní, ale nějak jsem měla plno jiných věcí na starosti...

  slecna-k.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Zbožnuju Ariu!
  ten lak vypadá zajímavě :)

  ReplyDelete
 9. já jsem z něj uplně unešená :D

  ReplyDelete
 10. Zajímavá barva, zelené nejsou úplně můj šálek čaje,ale musím uznat,že je fakt originální!

  ReplyDelete
 11. Mně se tahle barva líbí, je neokoukaná,což je u laků na nehty docela úspěch :-D

  A little bit of fashion

  ReplyDelete
 12. Krásná barva, trochu jako OPI At your Quebec&call

  ReplyDelete

Related Posts with Thumbnails